środa, 31 grudnia 2014

Życzenia!


Kochani przychodzę do Was dzisiaj z szybką notką z życzeniami na Nowy Rok. W nadchodzącym Nowym Roku Życzę Wam wszystkiego najlepszego, samych sukcesów, dużo zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, aby nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego, aby szczęście Wam dopisywało i żebyście mieli odwagę sięgać po wyznaczone sobie cele i wasze marzenia! Życzę Wam jeszcze udanego sylwestra! A sobie życzę, żebym częściej tutaj była i znalazła więcej czasu na pisanie bloga! Przepraszam Was bardzo za swoją ostatnią najdłuższą nieobecność w ciągu całego mojego blogowania, dużo rzeczy mi się teraz zrzuciło na głowę i nie znalazłam czasu, żeby być tutaj tak często jak wcześniej. Jednak mam dobrą wiadomość, nowy post pojawi się w przeciągu kilku dni i mam nadzieję, że teraz posty będą pojawiać się już regularnie. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie!
 Jestem ciekawa jak spędzacie sylwestra w tym roku? Sama jestem już w trakcie przygotowywań, w tym roku sylwestra spędzam ze znajomymi! Mam nadzieję, że będziemy się cudownie bawić!
Trzymajcie się!

2 komentarze:

  1. Wszystkiego Naj Naj w Nowym Roku życzy Kasia :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. dziekuje i nawzajem:*

    poklikasz w 4 linki z sheinside? ;* odwdzięczę się więcej szczegółów w poście http://rosewithcherry.blogspot.com/2015/01/wishlist-sheinside.html . obs/obs? :)

    OdpowiedzUsuń